Poznaj mnie / Get to know me

Emocje, miłość, historia i estetyka. To urzekło mnie w filmach ślubnych i urzeka nadal. Staram się żeby za każdym razem w każdym z nich znalazły się wszystkie cztery.
Uwielbiam tworzyć filmy które wzruszają nie tylko Was - pary, ale każdą osobę która zobaczy stworzony przeze mnie film. To daje mi ogromną radość i podtrzymuje moją pasję do kręcenia ślubów.
Pochodzę z południa polski, ze śląska. Często słyszy się że ludzie stamtad są bardzo rodzinni. I możliwe ze to właśnie dlatego znalazlem tyle radości w tworzeniu takich filmow. I właśnie dlatego podchodzę do nich bardzo poważnie, bo wiem jak ważne jest żeby w pędzie codzienności zatrzymywać się po to by przypomnieć sobie o wzajemnej miłości.
Mam 20 lat i od kilku lat uczę się i rozwijam w kierunku filmowym. Wszystko zaczęło się kiedy nagrałem filmik z życzeniami urodzinowymi od wszystkich moich przyjaciół i znajomych, dla jednej z koleżanek. Nic nadzwyczajnego, ale od tego czasu coś we mnie jest co nie pozwala mi przestać próbować. Tylko zawsze był jeden problem jak samemu nagrać film? Gdzie ja znajdę aktorów i pyk! Wpadł mi pomysł do głowy...
...Śluby. Każdy inny i wyjątkowy, za każdym kryje się unikatowa historia miłości dwojga ludzi. Nie żadna opowiastka ze scenariusza, ale prawdziwe "Love story". Więc, chciałbym opowiedzieć też Waszą, tak żeby mogła być wspominana przez Was jak i przez Wasze wnuki i prawnuki i praprawnuki i prapraprawnuki i praprapraprawn... Chodzi mi że długo, no.